PTSM

Bolesławiec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies, używane przez tę stronę nie służą zbieraniu informacji o użytkownikach sieci. Mają jedynie za zadanie usprawnić obsługę strony.

Możesz zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki możliwość zapisywania cookies. Jednak w takim przypadku nie możemy zagwarantować, że strona zachowa swoją pełną funkcjonalność.

 

Plan imprez Oddziału PTSM w Bolesławcu w roku 2015

 

 

Termin

Nazwa imprezy; trasa

Wpisowe

Zapisy

 

20.02.

Podsumowanie współzawodnictwa JUNIOR  ROKU 2014 i PUCHARU SZKÓŁ w TURYSTYCE 2014

W Szkole Podstawowej nr 4; wycieczka krajoznawcza do Złotoryi.

 

12/24/29

 

16.02.

14-15.03.

 

 

 

14.03.

15.03.

XIII Wyprawa po Koronę Gór Polski, VIII Wyprawa po Koronę Sudetów, IV Rajd na Raty „Głównym Szlakiem Sudeckim” et. XV i XVI,  XII Sudecka Włóczęga

Góry Izerskie – Wysoka Kopa (1126 m n.p.m.)

Świeradów Zdrój – Stóg Izerski – Smrk – Stóg Izerski, 11 km

Stóg Izerski – Wysoka Kopa – Wysoki Kamień – Szklarska Poręba, 20 km

 

 

80/85

(41)

82/90

 

 

23.02.

9.03

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy

Eliminacje oddziałowe i szkolne.

 

---

 

2.03.

7.04.

8. „WIELKANOCNA  DWUDZIESTKA”

Przybyłowice PKP – Warmątowice - Dunino – Legnica PKP

Przejazdy koleją we własnym zakresie

 

5/7

 

30.03.

1-3.05.

 

 

 

1.05.

2.05.

3.05.

XIV Wyprawa po Koronę Gór Polski, IX Wyprawa po Koronę Sudetów,

IV Rajd na Raty „Głównym Szlakiem Sudeckim” – etapy XVII-XIX,

XIII Sudecka Włóczęga

Rudawy Janowickie – Skalnik (945 m n.p.m.)

Góry Kamienne – Waligóra (936 m n.p.m.)

Karpacz – Patelnia – Mysłakowice – Mrowiec – Bukowiec, 18 km

Bukowiec – Skalnik – Szarocin – Stara Białka, 20 km

Stara Białka – Zadzierna – Lubawka – Krzeszów, 15 km

 

 

 

100/106

(53)

110/120

 

 

30.03.

 

25.05.

Bolesławiecki Rajd Dzieci „Wędrujemy 2015”

Zasady udziału w imprezie określa Regulamin Rajdu

 

 

11.05.

5-7.06

 

 

 

5.06.

6.06.

7.06.

XV Wyprawa po Koronę Gór Polski, X Wyprawa po Koronę Sudetów,

IV Rajd na Raty „Głównym Szlakiem Sudeckim” etapy XX-XXII,

XIV Sudecka Włóczęga

Karkonosze – Śnieżka (1602 m n.p.m.)

Szklarska Poręba – Hala Szrenicka – Czarcia Ambona – Odrodzenie, 16 km

Odrodzenie – Śnieżka – Przełęcz pod Śnieżką – Karpacz, 17 km

Krzeszów – Grzędy – Lesista Wielka – Sokołowsko, 17 km

 

 

 

124/130

(66)

130/140

 

 

 

11.05

19/20.06.

8. Nocny Rajd „Na Grodziec”, XV Sudecka Włóczęga

Zasady udziału w Rajdzie precyzuje jego regulamin.

 

 

8.06.

8-15.08.

 

 

 

 

 

 

8.08.

9.08.

10.08.

11.08.

12.08.

 

13.08.

14.08.

 

15.08.

XVI Wyprawa po Koronę Gór Polski, XI Wyprawa po Koronę Sudetów

IV Rajd na Raty „Głównym Szlakiem Sudeckim” – etapy XXIII – XXVII,

XVI Sudecka Włóczęga

Góry Kamienne – Waligóra (936 m n.p.m.), Góry Sowie – Wielka Sowa (1014 m n.p.m.), Zábřežská vrchovina – Lázek (714 m n.p.m.), Hrubý Jeseník – Praděd (1491 m n.p.m.), Nízký Jeseník – Slunečná (800 m n.p.m.), Hanušovická vrchovina – Jeřáb (1003 m n.p.m.)

Sokołowsko - Andrzejówka – Waligóra – Jedlina Zdrój – Jedlinka, 19 km

Jedlinka – Przełęcz Sokola – Wielka Sowa – Zygmuntówka, 18 km

Zygmuntówka – Kalenica – Srebrna Góra – Ostróg – Srebrna Góra, 18 km

Wambierzyce – Góra Wszystkich Świętych – Czerwieńczyce, 19 km

Srebrna Góra – Czerwieńczyce, 6 km;

Štíty – Cotkytle – Herbortice – Lázek, 9 km

Karlov pod Pradědem – Vysoká holePraděd – Karlova Studánka, 22 km

Bruntál – Uhlířský vrch – Slezský Kočov, 2 km; Roudno – Velký Roudný – Roudno, 3 km; Nové Valteřice – Slunečná – Dětřichov, 8 km

Vysoký Potok – chata Wolfka – Jeřáb – Maríánský kopec – Králíky, 14 km

 

 

 

 

 

 

Ok. 450

 

 

23.06.

26.09.

XII ZŁAZ  ODDZIAŁU „Bolesławiec 26.09.2016”

Zasady udziału w Złazie określa jego regulamin.

 

8/10

 

21.09.

17-18.10.

 

Park Krajobrazowy „Dolina Baryczy”

Wycieczka przyrodniczo-krajoznawcza z noclegiem w Krośnicach

92/100

102/112

 

5.10.

24-25.10.

 

 

 

24.10.

 

25.10.

XVI Wyprawa po Koronę Gór Polski, XI Wyprawa po Koronę Sudetów,

IV Rajd na Raty „Głównym Szlakiem Sudeckim” etapy XXIII i  XXIV

XVI Sudecka Włóczęga

Karkonosze – Śnieżka (1602 m n.p.m.)

Szklarska Poręba – Wodospad Kamieńczyka - Hala Szrenicka – Czarcia Ambona – Odrodzenie, 16 km

Odrodzenie – Śnieżka – Przełęcz pod Śnieżką – Karpacz, 17 km

 

 

 

92/100

100/110

PTTK – 7

 

 

 

 

 

12.10.

11.11.

4. Wycieczka Historyczna „Święto Niepodległości”

Wycieczka samochodowa: do Włoszakowic i Wschowy

40/45

42/48

 

2.11.

28-29.11.

X Turystyczne Andrzejki w SSM „Dworek” w Kuraszkowie

Zwiedzanie Lubina i Środy Śląskiej

70/77

77/88

 

16.11.

 

 

Chcemy tam być

Termin

Nazwa Imprezy

Organizator

Miejsce

21.03.

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy - Etap rejonowy

 

 

Świeradów Zdrój

24.04.

„Łużyckie Wędrówki”

PTSM Lubań

Lubań

9.05.

IV Marsze na Orientację „Z zamkiem w tle”

GMOKSiR Bolków

Bolków

30.05.

Zawody Nawigacyjne o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia „Karbonalia 2015”

MKKT „Tramp” Bogatynia

 

Bogatynia

12.09.

XVII Marsze  na Orientację o Puchar „Trampa”

MKKT „Tramp”

Bogatynia

 

Węgliniec

7-11.10.

XVII Międzynarodowy Rajd Górski Euroregionu Nysa „Karkonosze 2015”

 

PTSM Lubań

 

Szklarska Poręba

 

Odsłon artykułów:
295030

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.