PTSM

Bolesławiec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies, używane przez tę stronę nie służą zbieraniu informacji o użytkownikach sieci. Mają jedynie za zadanie usprawnić obsługę strony.

Możesz zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki możliwość zapisywania cookies. Jednak w takim przypadku nie możemy zagwarantować, że strona zachowa swoją pełną funkcjonalność.

LAUREACI

IX  POWIATOWEGO  MŁODZIEŻOWEGO  KONKURSU  KRAJOZNAWCZEGO

„POZNAJEMY  OJCOWIZNĘ  2011”

 

 

 

Kategoria: szkoły podstawowe – prace indywidualne

I nagroda

Wiktor Nieratka, uczeń Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, za pracę pt. „Losy Kresowiaka – mojego pradziadka Piotra Słabickiego”, wykonaną pod opieką pani Sylwii Parada.

II nagroda

Wiktoria Szczepańska, uczennica Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, za pracę pt. „Historia mojego pradziadka – żołnierza spod Monte Cassino”, wykonaną pod opieką pani Sylwii Parada.

Wyróżnienia:

- Paulina Owerko, uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Bolesławcu, za pracę pt. „SP nr 5 w Bolesławcu”, wykonaną pod opieką pani Marzeny Bronowickiej.

- Mateusz Walęga, uczeń Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, za pracę pt. „Od Parica do Parzyca”, wykonaną pod opieką pani Sylwii Parada.

Udział w Konkursie:

- Maciej Leszczyński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu, za pracę pt. „Losy moich bliskich i rodaków poza granicami kraju”, wykonaną pod opieką pana Dariusza Kunaszko.

- Magdalena Poznańska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu, za pracę pt. „Moje najciekawsze ścieżki turystyczno-krajoznawcze”, wykonaną pod opieką pana Dariusza Kunaszko.

 

Kategoria: szkoły podstawowe – prace zespołowe

Udział w Konkursie

Wioleta Romanowska, Julia Grzelak, Agata Dydak, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Bolesławcu, za pracę pt. „Katyń … ocalić od zapomnienia”, wykonaną pod opieką pani Marzeny Bronowickiej.

 

Kategoria: szkoły podstawowe – prace multimedialne

I nagroda

Alicja Basińska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu, za pracę pt. „Wieża Jenny”, wykonaną pod opieką pana Dariusza Kunaszko.

Wyróżnienie

Maja Borowska, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu, za pracę pt. „Kościół ewangelicki w Starych Jaroszowicach”, wykonaną pod opieką pana Dariusza Kunaszko.

 

Kategoria: gimnazja – prace indywidualne

I nagroda

Dagmara Parchimowicz, uczennica Gimnazjum Samorządowego nr 2 im. Polaków zesłanych na Sybir w Bolesławcu, za pracę pt. „Syberia – raz jeszcze”, wykonaną pod opieką pani Jolanty Smolińskiej-Yacoubi.

II nagroda

Marek Drąg, uczeń Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu, za pracę pt. „Gościszów w pigułce”, wykonaną pod opieką pani Beaty Ostrycharz.

III nagroda

Katarzyna Kata, uczennica Gimnazjum Samorządowego nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Bolesławcu, za pracę pt. „Życie i szlak bojowy pradziadka”, wykonaną pod opieką pani Katarzyny Dorosz.

Wyróżnienia:

- Marta Parada, uczennica Gimnazjum Samorządowego nr 2 im. Polaków zesłanych na Sybir w Bolesławcu, za pracę pt. „Wodzowie wielkich armii w Bolesławcu. Dzieje miasta z czasów wojen napoleońskich”, wykonaną pod opieką pani Jolanty Smolińskiej-Yacoubi.

- Michał Bednarski, uczeń Gimnazjum Samorządowego nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Bolesławcu, za pracę pt. „Tradycje krajoznawczo-turystyczne w mojej szkole”, wykonaną pod opieką pani Katarzyny Dorosz.

 

Kategoria: gimnazja – prace zespołowe

Wyróżnienie

Ada Knapik, Agnieszka Rogowska, Angelika Suchy, Magdalena Domaradzka, uczennice Gimnazjum Samorządowego nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Bolesławcu, za pracę pt. „Tajemnice zamku Grodziec”, wykonaną pod opieką pani Katarzyny Dorosz.

 

Kategoria: gimnazja - prace multimedialne

I nagroda

Karolina Filistyńska, uczennica Gimnazjum Samorządowego nr 2 im. Polaków zesłanych na Sybir w Bolesławcu, za pracę pt. „Wokół bolesławieckich murów obronnych”, wykonaną pod opieką pani Jolanty Smolińskiej-Yacoubi.

Wyróżnienie

Aleksandra Wagner, uczennica Gimnazjum Samorządowego nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Bolesławcu, za pracę pt. „Historia życia mojego pradziadka”, wykonaną pod opieką pani Katarzyny Dorosz.

Odsłon artykułów:
277254

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.