PTSM

Bolesławiec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies, używane przez tę stronę nie służą zbieraniu informacji o użytkownikach sieci. Mają jedynie za zadanie usprawnić obsługę strony.

Możesz zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki możliwość zapisywania cookies. Jednak w takim przypadku nie możemy zagwarantować, że strona zachowa swoją pełną funkcjonalność.

„JUNIOR  ROKU  2013”
Oddziału PTSM w Bolesławcu
Klasyfikacja końcowa

 

 

1.

Ada Rusiecka

JUNIOR ROKU 2013

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

27 pkt.

2.

Dorota Łanoszka

I Wice-JUNIOR ROKU 2013

DEBIUT ROKU 2013

 

I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

 

25 pkt.

3.

Agnieszka Sobierajska

II Wice-JUNIOR ROKU 2013

Technikum Budowlane w Bolesławcu

23 pkt.

4.

Aleksandra Ligiżyńska

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

19 pkt.

5.

Karolina Mech

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

16 pkt.

6.

Marcelina Czuchraj

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

16 pkt.

7.

Antoni Łasica

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

16 pkt.

Anastazja Zaremba

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

16 pkt.

9.

Korneliusz Rzeźwicki

II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

15 pkt.

10.

Marek Mieniek

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

15 pkt.

11.

Marta Sarkowicz

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

15 pkt.

12.

Dariusz Florków

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

15 pkt.

13.

Julia Sandak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

15 pkt.

14.

Marcin Forma

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

14 pkt.

15.

Dawid Pankiewicz

II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

12 pkt.

16.

Arkadiusz Fleszar

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

12 pkt.

17.

Adrian Topol

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

12 pkt.

18.

Kacper Kurzydło

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

12 pkt.

19.

Martyna Bartczak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

20.

Nikola Kępska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

21.

Jan Izdebski

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

11 pkt.

22.

Sonia Owczarek

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

10 pkt.

23.

Urszula Petrus

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

10 pkt.

24.

Gabriela Zarzycka

II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

9 pkt.

25.

Krzysztof Kamiński

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

9 pkt.

26.

Grzegorz Suchojad

Technikum Budowlane w Bolesławcu

8 pkt.

27.

Miłosz Zarzycki

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

28.

Michał Urbański

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

8 pkt.

29.

Bartłomiej Zabawa

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

8 pkt.

30.

Karolina Kołodziej

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

31.

Natalia Furdyna

Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu

8 pkt.

32.

Aleksandra Jacenty

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

 

 
Odsłon artykułów:
262098

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.