PTSM

Bolesławiec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies, używane przez tę stronę nie służą zbieraniu informacji o użytkownikach sieci. Mają jedynie za zadanie usprawnić obsługę strony.

Możesz zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki możliwość zapisywania cookies. Jednak w takim przypadku nie możemy zagwarantować, że strona zachowa swoją pełną funkcjonalność.

Współzawodnictwo o tytuł

„JUNIOR  ROKU  2012”

Oddziału PTSM w Bolesławcu

(klasyfikacja końcowa)

 

1.

Ada Rusiecka

JUNIOR ROKU 2012

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

45 pkt.

2.

Beniamin Marek

I Wice-JUNIOR ROKU 2012

Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu

26 pkt.

3.

Dawid Pankiewicz

II Wice-JUNIOR ROKU 2012

Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu

23 pkt.

4.

Marek Mieniek

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

21 pkt.

5.

Korneliusz Rzeźwicki

Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu

20 pkt.

6.

Agnieszka Sobierajska

DEBIUT ROKU 2012

Technikum Budowlane w Bolesławcu

14 pkt.

7.

Marta Sarkowicz

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

12 pkt.

8.

Gabriela Zarzycka

II Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu

11 pkt.

9.

Miłosz Zarzycki

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

10.

Krzysztof Kamiński

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

11.

Nicol Szwed

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

12.

Justyna Górecka

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

10 pkt.

13.

Gabriel Rydzak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

10 pkt.

14.

Michał Owsianik

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

10 pkt.

15.

Alicja Łacina

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

10 pkt.

16.

Arkadiusz Fleszar

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

10 pkt.

17.

Jagoda Łętowska

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

9 pkt.

18.

Marta Mucha

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

9 pkt.

19.

Szymon Sołowiej

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

20.

Marcin Forma

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

Karolina Mech

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

22.

Michał Urbański

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

Bartłomiej Zabawa

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

24.

Mateusz Jakubiak

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

8 pkt.

25.

Grzegorz Suchojad

Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

26.

Krzysztof Wojda

II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

8 pkt.

27.

Amadeusz Kwieciński

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

28.

Aleksandra Ligiżyńska

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

8 pkt.

29.

Martyna Przybylska

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

7 pkt.

30.

Aleksandra Wagner

Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu

6 pkt.

31.

Marcel Reliszka

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

6 pkt.

32.

Urszula Petrus

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

6 pkt.

33.

Klaudia Kowalik

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

6 pkt.

34.

Natalia Galik

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

6 pkt.

Odsłon artykułów:
262113

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.