PTSM

Bolesławiec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies, używane przez tę stronę nie służą zbieraniu informacji o użytkownikach sieci. Mają jedynie za zadanie usprawnić obsługę strony.

Możesz zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki możliwość zapisywania cookies. Jednak w takim przypadku nie możemy zagwarantować, że strona zachowa swoją pełną funkcjonalność.

Współzawodnictwo o tytuł

„JUNIOR  ROKU  2011”

Oddziału PTSM w Bolesławcu

(klasyfikacja końcowa)

 

1.

Ada Rusiecka

JUNIOR ROKU 2011

Debiut Roku 2011


Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu


 48 pkt.

2.

Marta Sarkowicz

I Wice-JUNIOR ROKU 2011


Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu


 27 pkt.

3.

Krzysztof Kamiński

II Wice-JUNIR ROKU 2011


Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu


22 pkt.

4.

Marek Mieniek

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

21 pkt.

5.

Gabriel Rydzak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

19 pkt.

6.

Iwona Flanc


16 pkt.

7.

Marta Mucha

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

16 pkt.

8.

Gabriela Zarzycka

II Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu

15 pkt.

9.

Jagoda Łętowska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

14 pkt.

10.

Michał Owsianik

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

13 pkt.

11.

Przemysław Woźniak

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu

12 pkt.

12.

Korneliusz Rzeźwicki

Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

13.

Natalia Furdyna

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

14.

Mateusz Kwieciński

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

15.

Nicol Szwed

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

10 pkt.

16.

Cyprian Pełka

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

10 pkt.

17.

Martyna Przybylska

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

10 pkt.

18.

Karolina Mech

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

10 pkt.

Urszula Petrus

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

10 pkt.

Szymon Sołowiej

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

10 pkt.

21.

Bartłomiej Zabawa

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

10 pkt.

22.

Julia Frąszczak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

9 pkt.

23.

Jakub Naspiński

Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu

9 pkt.

24.

Arkadiusz Fleszar

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

Klaudia Kowalik

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

26.

Aleksandra Ligiżyńska

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

Michał Urbański

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

9 pkt.

28.

Tomasz Flanc

Technikum nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

29.

Anna Górniak

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

8 pkt.

30.

Kamil Wojciechowski

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie

8 pkt.

Odsłon artykułów:
250644

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.