PTSM

Bolesławiec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies, używane przez tę stronę nie służą zbieraniu informacji o użytkownikach sieci. Mają jedynie za zadanie usprawnić obsługę strony.

Możesz zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki możliwość zapisywania cookies. Jednak w takim przypadku nie możemy zagwarantować, że strona zachowa swoją pełną funkcjonalność.

Współzawodnictwo o tytuł

„JUNIOR  ROKU  2010”

Oddziału PTSM w Bolesławcu

klasyfikacja końcowa

 

1.

Iwona Flanc

Junior Roku 2010


II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

 

37 pkt.

2.

Marek Mieniek

I vice Junior Roku 2010


Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

 

26 pkt.

3.

Korneliusz Rzeźwicki

II vice Junior Roku 2010


Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu

 

21 pkt.

4.

Tomasz Flanc

Technikum nr 4 w Bolesławcu

16 pkt.

5.

Agnieszka Krawczyk

I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

14 pkt.

6.

Mateusz Kwieciński

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

13 pkt.

7.

Elżbieta Mieniek


12 pkt.

8.

Amadeusz Kwieciński

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

12 pkt.

9.

Klaudia Zborowska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

12 pkt.

10.

Natalia Furdyna

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

11.

Marta Sarkowicz

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

11 pkt.

12.

Filip Przyłucki

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

10 pkt.

13.

Marcel Reliszka

Debiut Roku 2010


Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

 

9 pkt.

14.

Cyprian Pełka

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

9 pkt.

15.

Dominika Majewska

I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

9 pkt.

16.

Marta Gogulska


9 pkt.

17.

Karolina Łazarz

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

18.

Gabriel Rydzak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

19.

Gabriela Zarzycka

II Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu

8 pkt.

20.

Marta Mucha

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

21.

Przemysław Woźniak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

22.

Justyna Marcinkowska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

23.

Marta Borucińska

I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

8 pkt.

24.

Agnieszka Tykwińska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

8 pkt.

25.

Emilia Szczepan

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

7 pkt.

26.

Krzysztof Kamiński

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

7 pkt.

27.

Michał Kwieciński

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

7 pkt.

28.

Adam Mucha

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

7 pkt.

29.

Anita Lisak

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

7 pkt.

30.

Karolina Tobiasz

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu

7 pkt.

 

 

Odsłon artykułów:
262100

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.