PTSM

Bolesławiec

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies, używane przez tę stronę nie służą zbieraniu informacji o użytkownikach sieci. Mają jedynie za zadanie usprawnić obsługę strony.

Możesz zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki możliwość zapisywania cookies. Jednak w takim przypadku nie możemy zagwarantować, że strona zachowa swoją pełną funkcjonalność.

 

„JUNIOR ROKU 2014”

 Oddziału PTSM w Bolesławcu

Klasyfikacja końcowa

 

1. Igor Turkiewicz JUNIOR ROKU 2014DEBIUT ROKU 2014 Szkoła Podstawowa w Iwinach 24 pkt.
2.

Agnieszka Sobierajska

I Wice-JUNIOR ROKU 2014

Technikum Budowlane w Bolesławcu 18 pkt.
3.

Marek Mieniek

II Wice-JUNIOR ROKU 2014

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 16 pkt.
4.

Dorota Łanoszka

I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu 15 pkt.
5.

Marcelina Czuchraj

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie 15 pkt.
6.

Marcin Forma

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 11 pkt.

Aleksandra Ligiżyńska

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 11 pkt.

Karolina Mech

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 11 pkt.
9.

Martyna Bartczak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu 11 pkt.
10.

Anastazja Zaremba

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu 11 pkt.
11.

Korneliusz Rzeźwicki

II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu 10 pkt.
12.

Ada Rusiecka

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 9 pkt.
13.

Szymon Sołowiej

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 9 pkt.
14.

Gabriela Zarzycka

II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu 9 pkt.
15.

Miłosz Zarzycki

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 9 pkt.
16.

Antoni Łasica

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu 8 pkt.
17.

Marta Sarkowicz

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 8 pkt.
18.

Jan Izdebski

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie 8 pkt.
19.

Marlena Sarkowicz

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu 7 pkt.
20.

Joanna Urbańska

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie 7 pkt.
21.

Paulina Ćwik

Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu 7 pkt.

Mateusz Friedek

Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu 7 pkt.

Natalia Gliniecka

Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu 7 pkt.

Nikola Kruk

Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu 7 pkt.
25.

Urszula Petrus

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 7 pkt.
26.

Bartłomiej Zabawa

Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu 6 pkt.
27.

Dariusz Florków

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu 6 pkt.
28.

Weronika Sobierajska

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu 6 pkt.
29.

Szymon Petrus

Szkoła Podstawowa w Żeliszowie 6 pkt.
30.

7 osób

 

5 pkt.

 

 

 


 
Odsłon artykułów:
250697

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.